top of page
Vector_2646.jpg

Hakkımızda

Orphan Yazılım Bilişim Ar-Ge Akademi unvanıyla 2019 yılında kurulan Orphan Akademi, Ali Ömür Teorisi eğitimi vermektedir. 
Orphan Akademi finans - borsa eğitimi alanında, 'Analizci Yetiştiriyoruz' sloganıyla Türk yatırımcıların yerli- yabancı piyasalarda kendi kararlarını alarak isabetli yatırımlar yapabilmeleri için ihtiyaç duyduğu bakış açısını kazandırabilmeyi amaçlamaktadır.

Ali Ömür’ün borsa teorisi ve ‘Borsanın mutfağı’ terimi çerçevesinde geliştirilen eğitimimiz ilk dönemler sınıf ortamında, yüz yüze yapıldıysa da pandemi sonrası süreçte uzaktan - internet ortamında gerçekleştirilmektedir. Para piyasalarının hızı, değişkenliği ve dinamizmi eğitimin yapısına da şekil vermekte; müfredat her dönem gözden geçirilerek revize edilmektedir. 

18 dönemde 4000 öğrenci, Orphan Akademi’de Ali Ömür Teorisi Eğitimi alarak borsa ve piyasalarda yatırımlarına yön verebildiler. Orphan Akademi, borsa teknik eğitimi alanında öncü, yenilikçi, güvenilir çizgisinden ödün vermeden faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ağustos 2022 itibariyle BayZ eğitimini  öğrencilerimizin beğenisine sunarak borsa - finans eğitimi alanındaki ürün/ hizmetlerimize bir yenisini ekledik.


 

bottom of page